This blog is run to promote artists and their art exclusively. If you find your rights infringed by us posting any audio / video files here, please feel free to notify us immediately by leaving a comment and /or sending an e-mail at:

irwt@g.pl

and we'll remove them asap.poniedziałek, 1 marca 2010

Dla uszu, dla oczu

Zwrócono mi dziś uwagę, że nie było ostatnio świeżych wpisów, postanowiłem więc nadrobić zaległosci. Dzisiejszy będzie muzyczno/dizajnerski. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Alors (pardon my french), na początek część muzyczna:


9 marca ukaże się nowy album jednego z moich ulubionych raperów z południa USA, czyli Ludacrisa. Wydawnictwo to nosi nazwę "Battle of the Sexes". Płytę promują dwa single - "How Low" i "My chick bad". Na liście gości znaleźli się m.in.: Trina, Eve, Pittbull, Ciara, Lil' Kim. Mam nadzieję, że ta płyta będzie przynajmniej tak dobra jak poprzednia ("Theater of the Mind") :)

Oto teledysk do "How Low". Jestem ciekaw jak ten utwór sprawdzi się w klubach bo wydaje mi się, że ma potencjał ;)


A to drugi singiel - "My chick bad":

ten kawałek zdecydowanie mniej mi się podoba, ale to tylko moja opinia ;)

Tyle jeśli chodzi o muzykę, za którą trzeba płacić. Czas na to co tygrysy lubia najbardziej, czyli darmóweczki :D


Pretty Lights
Pretty Lights is the musical vision of the ultra-versatile Colorado based producer Derek Vincent Smith, accompanied in the live setting by drummer, Cory Eberhard. Together these two achieve a raw energy rarely reached in the realm of electronic music. At a time when music lovers from almost all subcultures and genres are finding common ground in the basic form of bangin' beats, Pretty Lights is giving the people what they want; electro organic cutting-edge party rocking beats that fill venues with energy and emotion and send dance floors into frenzies.
z myspace'a Pretty Lights

gatunek: electronica, downtempo, hip-hop, glitch-hop

Jestem zachwycony produkcjami PL. Z jednej strony mamy spokojne kompozycje zahaczające czasami o jazz-hop a z drugiej energiczne 'glicz-hopy'z "pierdolnięciem". I do tego wszystko jest za darmo (wystarczy tylko zapisać się do newsletter)
download i nie tylko


Few Quiet People
FQP to niezależny, polski label zajmujący się muzyką elektroniczną. Został założony w sierpniu 2009 przez Wojciecha Krasowskiego, Cezarego Rudasia i Macieja Nejmana.
Z ich strony można pobrać trzy wydawnictwa dające jako takie pojęcie czym panowie się zajmują (ambient, noise etc.)
oficjalna strona FQP

I to by było wszystko na dziś jeśli chodzi o muzykę.
Czas na część obrazkową ;)


Filipe Soares
To dwudziestoletni grafik z Brazylii. Ma bardzo charakterystyczny styl, jego prace są bardzo kolorowe i pełne figur geometrycznych.Linn Olofsdotter
Linn Olofsdotter is an illustrator from Sweden, and is currently the Art Director at advertising agency Modernista in Boston.więcej tu i tu

Alex Varanese
Alex Varanese is a graphic designer and illustrator from San Fransciso
więcej tu i tu

Nick Gentry
Nick Gentry wykorzystuje stare dyskietki, kasety VHS, na których maluje swoje obrazy.


więcej


Co można zrobić ze starymi oponami? Można je spalić podczas zamieszek, to na pewno :P Koreańczyk Ji Yong Ho wpadł jednak na inny pomysł. Wykorzystuje on stare opony samochodowe i motocyklowe do tworzenia ... rzeźb.


Skate & Destroy by Haroshi
To wystawa, ktora miała miejsce w PLSMIS Gallery w Tokyo między 18.02 a 27.02.
Prace, które były tam pokazywane zostały stworzone ze starych, nie nadających się do jazdy decków skateboard'owych.


więcej

Kolejnym, nietypowym materiałem, który można wykorzystać do rzeźbienia jest ... masło. Zajmuje się tym m.in.: Jim Victor (poza masłem korzysta też np.: z sera, warzyw, czekolady)


więcej

Mama zawsze mówiła mi żebym nie bawił się jedzeniem i zawsze jej słuchałem... jak widać inni nie byli tak posłuszni w tej kwestii. Ale to dobrze, inaczej nie moglibyśmy podziwiać tych dzieł food art'u ;)


więcej

Każdemu zdarza się czasami mazać po styropianowych kubeczkach do kawy. Boey aka Boy Obsolete też to lubi a na dodatek potrafi rysować. Jego kubeczki mają więc na sobie coś więcej niż pierdyliarD penisów nabazgranych przez znudzonych studentów podczas kolejnego, szalonego okienka w bufecie ;Pwięcej

A na koniec trochę minimalizmu ;)
Tutaj znajdziecie nowe wersje plakatów do znanych filmów.A tu kilka okładek do książek Stephen'a King'a autorstwa Nick'a Tassone'a.


I to już wszystko na dziś. Do zobaczenia następnym razem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails