This blog is run to promote artists and their art exclusively. If you find your rights infringed by us posting any audio / video files here, please feel free to notify us immediately by leaving a comment and /or sending an e-mail at:

irwt@g.pl

and we'll remove them asap.niedziela, 31 marca 2013

Event: DEEP & LIVE (presented by Talking Geeks & Klub Gossip) / audio&video livestreamEvent na facebook'u


Taka sytuacja:

Bardzo lubimy bas, a ostatnio w Łodzi jest go trochę za mało. Żeby tę sytuację poprawić i podnieść miastu basowe statystyki robimy miażdżącą imprezę.

Swoje siły łączą - audycja radiowa Talking Geeks i Klub Gossip.

Skoro Talking Geeks to znaczy, że cała impreza będzie transmitowana NA ŻYWO za pośrednictwem radia internetowego. Muzykę wzbogacimy o wywiady z DJami. Dojdzie też transmisja wideo, link potrzebny by oglądać łódzki Boiler Room już wkrótce.

Skoro Klub Gossip to znaczy, że absolutnie nie powinniście siedzieć w domu tylko przyjść do klubu i tańczyć z nami oraz pić alkohol w ilościach ile wlezie.

Filarami tego przedsięwzięcia będzie 4 DJ'ów. Każdy z nich bardzo się różni i ma inną fryzurę, ale łączy ich jedna bardzo potężna siła - niskie dźwięki najlepszej jakości.

I tak, prawdziwie bombardowanie muzyką:

* HOUSE
* DEEP HOUSE
* TECHNO

Przeprowadzą:

+ DJ JAN ŁUCZYWEK (Warszawa)
Wielkie wejście Jana Łuczywka na świat datuje się na rok 1992. Trzynaście lat później, jako młody i roztropny człowiek odkrył co to winyl i zrozumiał, że potrzebuje do tego gramofonu. Gramofon działał jak złoto, kolekcja płyt powiększała się, a Jan przesiadał się na coraz bardziej wyrafinowany sprzęt.
Zakochany muzyce house, deep house i soulful zjeździł ze swoimi setami Polskę od morza do Tatr. Zaraża swoja miłością do muzyki nie tylko na imprezach, ale też prężnie działając w agencj KimArtists.

Fanpage:
https://www.facebook.com/janluczywek
http://www.soundcloud.com/janluczywek

+ DJ CARBO (ex Klub OIOM)
Ten człowiek wie co robić z muzyką elektroniczną. Wynajduje kawałki, które są zbyt dobre, żeby mogły istnieć.

+ ANTHONY HOPEKINS (Dywizjon 303)
W kuluarach mówi się o nim "dobra dusza" oraz "jest dziwny, sypia z winylami". Anthony prócz nietuzinkowej osobowości nosi w sercu pasję do muzyki, której upust daje grając na imprezach, produkując kawałki i organizując elektroniczne tańce z prawdziwego zdarzenia. Perła łódzkiej sceny klubowej. Chcecie usłyszeć go na żywo. Suportował: Mosca, Madteo, HNNY, SLG, Eltron John, Mike_P, The Phantom, Zeppy Zep, Hush Hush Pony, Sentel, Pvre Gold, Miko Czajkowski, Patryk Niedziela i innych.

Fanpage:
https://www.facebook.com/pages/Anthony-Hopekins/422729397810252?fref=ts
Muzyka:
https://soundcloud.com/lineout/anthony-hopekins-kill-that-cat

+ BRANE (teraz Brane, kiedyś Deflykid, zawsze Łukasz)
Na łódzkiej scenie muzycznej działa prężnie już od ponad 10 lat. Dorzuca basu do pieca na każdej imprezie, prócz tego produkuje, organizuje i doskonale się uśmiecha. Gdyby go zabrakło, to całe województwo ogarnęłyby Nieskończone Smuteczki.

Posłuchaj:
www.soundcloud.com/branebeats
www.soundcloud.com/deflykid

WJAZD - FREE !

Ważne linki:

Transmisji radiowej będziecie mogli słuchać w dniu imprezy od godziny 22:00 pod tym linkiem:
http://talkinggeeksradio.Caster.fm/

Fanpage Talking Geeks, który dobrze jest polubić znajduje się tutaj:
https://www.facebook.com/talkinggeeks?fref=ts

Link do streamu wideo:
link wkrótce

Patronat:
muno.pl - http://www.muno.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails